Hlavní účetní

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Orientujete se v daňových zákonech? Máte praxi s vedením účetnictví? Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici hlavní účetní. Máte-li dojem, že byste mohli být přínosem pro naši společnost, máte chuť se neustále profesně zdokonalovat a nebojíte se převzít osobní zodpovědnost za Vaši budoucí kariéru do vlastních rukou, pak nám zašlete Váš životopis.

  • zodpovídat za správnost vedení účetnictví společnosti a za zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek

  • provádět účetní operace související s měsíční účetní závěrkou (dohadné položky, opravné položky, časové rozlišení, rezervy, inventarizace účtů)

  • tvořit metodické pokyny k účtování

  • připravovat podklady pro audit a organizovat ho, komunikovat s auditory a daňovými poradci a/nebo finančním úřadem

  • spolupracovat na přípravě daňového přiznání k dani z příjmů právnických osob

Profil kandidáta

  • vzdělání nejlépe ekonomického směru

  • praxe na pozici Senior účetní nebo Hlavní účetní v mezinárodní společnosti

  • velmi dobrá znalost účetnictví dle ČÚS, znalost reportingu dle IFRS výhodou

  • orientace v daňové problematice (DPH,DPPO)

  • zkušenost s prací v SAPU

  • znalost MS Excel (kontingenční tabulky, funkce,)

  • středně pokročilá znalost angličtiny

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr

  • zajímavé mzdové ohodnocení vč. prémií, pravidelný měsíční bonus

  • 5 týdnů dovolené

  • 13 plat

  • Cafeteria – obdržíte příspěvek na dovolenou, cestování, kino, divadlo, koncerty, sport, fitness, relax, masáže, vzdělávací kurz apod.

  • stravenky

  • příspěvek na penzijní pojištění

  • pravidelné firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková