Montáž, elektromontáž na ranní a odpolední směny v Pardubicích

Pardubický kraj, Česko

Popis pozice

Stabilní zaměstnání, čisté a příjemné pracovní prostředí, interní školení, která Vám umožní individualní či kariérní růst - to vše garantujeme ve společnosti, která se zabývá vývojem, výrobou a implementací radarové techniky.
Hledáme operátory montáže či elektromontáže, osazování desek plošných spojů nebo testera.

Operátoři montují drobné mechanické a elektromechanické soustavy, případně pracují s DPS a provádí jejich testování podle instrukcí, ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední).

Profil kandidáta

Na tuto pozici je potřeba být vyučen/a.

Pak už stačí jen trocha zručnosti a pečlivé následování pracovních instrukcí.

Výhodou je vyučení v oboru elektro a také praxe v montáži elektroniky, plošných spojů či orientace v technické dokumentaci.

Nabízíme

Podle úrovně znalostí, zkušeností a praxe si můžete vydělat 18 000 – 21 000 Kč měsíčně.

Navíc získáte řadu dalších výhod k základní mzdě, například:

  • prémie ve výši až 20 %, kterou můžete ovlivnit plněním cílů a docházkou

  • 25 dnů dovolené

  • stravenky

  • po 1 roce nárok na příspěvek na penzijní a životní připojištění

  • 13. a 14. mzda

  • školení pro zvýšení kvalifikace hrazená zaměstnavatelem

a jiné.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková