Technolog s flexibilní pracovní dobou

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro společnost s přátelskou firemní kulturou u Příbrami hledáme kandidáty na pozici Technologa.
• budete zodpovědný za dodávku nových lisovacích nástrojů plastů a za úpravy a opravy lisovacích nástrojů plastů

• koordinace dodavatele, konstrukce, výroby nástroje a náběh nových výrobků a technologií

• organizace a realizace sériové výroby

• úprava výrobních procesů v závislosti na změnách výroby

• spolupráce při aktualizaci výrobní a zkušební koncepce

• návrh optimalizací – časových, materiálových a kvalitativních

Profil kandidáta

• SŠ/VŠ technického zaměření

• praxe na pozici technologa alespoň 3 roky

• středně pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny je nezbytná pro komunikaci se zahraničními kolegy či dodavateli

• analytické schopnosti

• komunikativnost

• výhodou bude zkušenost s koordinací projektových týmů a znalost PolyWorks, Catia, CADMOULD a SAP

Nabízíme

• smlouvu na dobu neurčitou

• 25 dní dovolené

• flexibilní pracovní dobu

• přátelskou firemní kulturu, vždy je možné řešit individuální požadavky s vedoucím týmu nebo jinými kolegy

• závodní stravování s příspěvkem čili skvělé jídlo za 25-35 Kč

• školení zaměřená na Vaši pozici

• firemní akce, festivaly a teambuildingy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Laganová