Projektový manažer junior - super příležitost i pro absolventy

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme sympatického kandidáta/kandidátku s velmi dobrými organizačními a komunikačními schopnostmi (také v angličtině), který/á se chce pohybovat v IT prostředí (i bez zkušeností) a láká ho project management. Náš ostravský klient, česká softwarová firma, je otevřená spolupráci již s částečně hotovým nebo juniorním člověkem, který do pozice project managera doroste. Těšte se na zajímavé odměny a super kolektiv!

  • řízení projektu ve všech jeho fázích - zahájení, plánování, realizace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení a uzavření

  • stanovení časového a finančního plánu realizace projektu

  • vedení a řízení projektového týmu (komunikace v projektu, podpora a motivování členů projektu k efektivnímu výkonu)

  • vedení dokumentace k projektu

  • analýza projektu, určení cílů a řízení rizik projektu

  • reporting (managementu firmy i zákazníkovi)

  • vedení porad se zákazníky a dodavateli

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání

  • komunikativní znalost angličtiny (min. B2)

  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost

  • orientace na výsledek

  • iniciativní přístup a odhodlání učit se, posouvat se, růst

  • nehledáme zkušenosti, ale potenciál

Nabízíme

  • příjemné prostředí u prosperující firmy, která bude podporovat Váš osobní a profesní růst

  • kromě mzdy vás čekají projektové odměny

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na životní pojištění

  • kartu Multisport

  • příspěvek na rekreaci

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 3944886  Termin der Veröffentlichung: 30.7.2020  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.