IT Consultant - Atlassian Specialist - great & flexible opportunity

Praha

Popis pozice

Do našeho týmu hledáme kolegu, jehož úkolem bude péče o sadu aplikací Atlassian, komunikace se zákazníky, a to především ve formě analýzy potřeb zákazníka a navržení ideálního řešení. Jsme Vám schopni poskytnout komplexní zaškolení a podporu zkušeného týmu. Náš ideální kandidát by měl mít chuť se učit novým věcem a mít schopnost orientovat se na detail. Možnost spolupráce jak formou HPP, tak IČO.
NÁPLŇ PRÁCE

  • Konzultace Atlassian produktů se zákazníky od návrhu řešení až po implementaci

  • Provádění celkové on-site správy Atlassian nástrojů (primárně JIRA, dále Confluence, Bitbucket, Bamboo, Crowd)

  • Provádění pravidelných upgradů, patching, zálohování a obnova

  • Správa příslušných add-onů a integrace a udržování vztahů s vendory

  • Dobrá znalost pluginů Tempo, EasyBI, Insight

  • Diagnostika a oprava chyb v Atlassian aplikacích a na aplikačních serverech

  • Dokumentování nastavení a procesů pro uživatele a administrátory systému

  • Doplněníme Vám Atlassian certifikaci, pokud ještě nemáte expert status

Profil kandidáta

OČEKÁVÁNÍ

  • Komunikativnost a orientace na zákazníka

  • Spolehlivost – administrace Atlassian aplikace interní i klientské

  • Snaha zdokonalovat se v dynamickém vývoji softwaru Atlassian

  • Ochota pracovat v týmu – spolupráce na servisních zakázkách s našimi nejlepšími klienty, kde je třeba koordinace celého týmu, ale zároveň samostatnost

POŽADOVANÉ ZNALOSTI

  • 1-2 roky zkušeností (ideálně administrátorských) s Atlassian nástroji

  • Zkušenost s implementací a konfigurací Atlassian nástrojů

  • Administrátorská znalost běžných operačních systémů – Linux, MS

  • Obecná znalost IT prostředí a systémů

  • Angličtina B1-C2

Nabízíme

NABÍZÍME

  • Možnost se dlouhodobě rozvíjet a podílet se na zajímavých projektech, které mají smysl

  • Dynamické prostředí s prostorem pro vlastní iniciativu a inovace

  • 5 týdnů dovolené

  • Moderní a výkonné HW vybavení k dispozici

  • Flexibilní pracovní doba dle dohody - není problém se domluvit na čemkoliv + možnost jak HPP, tak IČO

  • Práce pro velké a významné klienty

  • Podpora při vzdělávání a proplácení certifikacích

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Kotýnková
+420 725 597 101