SAP Consultant - HCM - Medior/Senior - HomeOffice & flexibilty

Praha

Popis pozice

Zajímají tě moderní cloudové personální technologie?

Budoucnost je v cloudu. Jsme jeden z nejvýznamnějších českých partnerů SAP, působíme i v zahraničí. Našimi klienty jsou velké české korporace. Do týmu zabývajícího se inovativním cloudovým personálním řešením SAP HCM hledáme nového zkušeného kolegu nebo kolegyni na pozici

SAP CONSULTANT HCM- Medior or Senior
Náplň tvé práce:

  • Implementace a podpora produktivního provozu SAP HCM CZ

  • Konfigurace SAP HCM CZ a vytváření zákaznických řešení

  • Hledání a oprava nalezených chyb a hlášení OSS

  • Testování a dokumentace nastavení

Profil kandidáta

Bez čeho to nepůjde:

  • Zkušenosti s prací konzultanta SAP HCM modulů, primárně PY, a případně další OM, PA,TM, orientace v ABAP kódu případně znalost SAP TRV výhodou

  • Alespoň 3 roky praxe v oblasti implementace a následného supportu SAP HCM CZ

  • Základní orientace v oblasti HR (personalistika a mzdy)

  • Schopnost řešit problémy, analyticky uvažovat a komunikovat se zákazníkem

  • Orientace v IT oblasti

  • Angličtina nebo němčina na úrovni střední / pokročilý

  • Řidičský průkaz B

Nabízíme

Proč právě k nám:

Nabízíme zajímavou práci v týmu zkušených SAP HCM konzultantů, velmi atraktivně ohodnocenou! Služební automobil, osobní růst a rozvoj jsou samozřejmostí. Jsme parta nadšených lidí, osobností i týmových hráčů, které práce baví. Čeká tě i řada zajímavých benefitů, protože stejně tak považujeme za důležité udržovat work-life balance. Práce je možná z kanceláře, u klienta, nebo naopak z domova. Na všem se dá domluvit.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Kotýnková
+420 725 597 101
ID: 3949574  Termin der Veröffentlichung: 11.8.2020  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.