Technicko-obchodní zástupce - Severní Morava

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro významnou nadnárodní společnost hledáme OBCHODNÍKA pro technický prodej (stavební mechanizace). Nebudete prodávat jeden a ten stejný produkt, budete kompletní prodávat řešení, které Vašim klientům na stavebním trhu ušetří čas a peníze!

Jste samostatná osobnost a nebojíte se akvizicí?

Máte předchozí zkušenosti s technickým prodejem?

Zvládáte perfektní péči o svěřené portfolio klientů?

Tak to hledáme právě Vás a těším se na životopis!
Hlavní náplní Vaší nové práce bude identifikace a aktivní rozvíjení nových i stávajících obchodních příležitostí ve svěřeném regionu Střední a Severní Moravy a jejich úspěšné dotažení ke spokojenosti klienta. Zkrátka musíte poznat potřeby klientů a navrhnout to správné řešení. Vaše obchodní výsledky poté vyhodnotíte a odreportujete. Samozřejmostí je pak profesionální reprezentace firmy a odborné poradenství pro klienty! Nezbytná je pak i dokonalá péče o svěřené portfolio více než 1500 klientů.

Profil kandidáta

Ten správný obchodník má reprezentativní a profesionální vystupování, je orientovaný na zákazníka a výsledky. Důležitá je i flexibilita, samostatnost, cílevědomost a analytické uvažování. Je nutné mít obchodního ducha a zkušenosti s technickým prodejem (stavební mechanizace, auta, stroje, nářadí apod.) jsou podmínkou. Výhodu pak budete mít se vzděláním strojního či technického zaměření.

Znalost angličtiny je výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme

Rádi nabídneme velmi zajímavou mzdu (40-50.000 Kč fix) s atraktivními bonusy a možnost dalšího vzdělávání a růstu. Určitě oceníte i služební auto s možností užití pro soukromé účely, plně hrazené vybavení home office a další benefity!

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Neváhejte se OZVAT!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3956780  Termin der Veröffentlichung: 25.8.2020  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.