Stavbyvedoucí pro kolejové stavby

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

V současné době hledáme pro našeho klienta, který je spolehlivým obchodním partnerem, jak pro správce státní železniční infrastruktury, tak i pro řadu soukromých investorů, vhodné kandidáty na pozici Vedoucího prací na kolejových stavbách.

  • řízení svěřené stavby

  • zajímavá a různorodá práce na speciálních kolejových konstrukcích, pevné jízdní dráhy, tramvajové tratě

  • koordinace podřízených zaměstnanců, mechanizace a subdodavatelů

  • příprava a kontrola podkladů pro předání realizovaných zakázek

  • dohled nad plněním úkolů a dodržování časového harmonogramu

  • řádné vedení dokumentace staveb

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ stavební

  • zkoušky dle předpisu SŽDC K03/5/6

  • zkušenost se stavebními pracemi na železnici

  • zkušenost s vedením staveb a podřízených pracovníků

  • samostatné rozhodování, zodpovědnost, časovou flexibilitu, komunikační dovednosti

  • uživatelskou znalost práce na PC, MS Office

  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • nabídneme dlouholeté působení ve stabilní společnosti

  • poskytneme Vám služební vůz i k soukromým účelům

  • zaručíme volnost při příchodu do práce (nemáme pevnou pracovní dobu)

  • jsme naprosto upřímní a rádi odměňujeme (roční odměny, benefity, cestovné v plné výši, pojištění odpovědnosti zaměstnance a řadu dalších)

  • v kancelářích máme pohodové lidi, dobrou atmosféru a nechceme to měnit

  • potěší Vás 5 týdnů dovolené, pravidelné vzdělávání, rozvoj a společné akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3968151  Termin der Veröffentlichung: 15.9.2020  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.