Galvanizér se zajímavým finančním ohodnocením!

Praha, Česko

Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání v kmenovém stavu společnosti ?

Vyhovuje Vám jednosměnný provoz a máte zkušenosti v oboru se zacházením chemických látek ?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis!

Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou leteckých vrtulí a pohonných jednotek hledáme vhodné zaměstnance na pozici GALVANIZÉR.
  • odmašťování, moření, eloxování, kadmiování a mědění leteckých dílů

  • příprava galvanických lázní

  • pravidelná údržba galvanovny

  • možnost podílet se na provádění zkoušek (zkoužky lázní, zkoušky korozní odolnosti, apod.)

Profil kandidáta

  • vyučen nebo SŠ s maturitou

  • praxe v oboru alespoň 3 roky

  • zkušenost se zacházením s chemickými látkami

  • manuální zručnost, spolehlivost, odpovědnost

  • vhodné i pro absolventy chemických škol (školení zajistíme)

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

  • příjemné, čisté pracovní prostředí v přátelském kolektivu v menší rodinné společnosti

  • zajímavé platové ohodnocení (odvíjí se dle zkušeností uchazeče)

  • 5 týdnů dovolené

  • firemní stravenky

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • práce na jednosměnný provoz (7 - 15:45 hod) - možnost práce přesčas

  • lokalita: Letňany

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová