Specialista automatizace v Olomouci!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Do středně velké firmy v sektoru výroby plastů hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista automatizace.

Máte zkušenosti na podobné pozici?

Vyznáte se v programování PLC?

A angličtina vám nedělá problém?

Pak hledáme právě Vás!
Náplní Vaší práce bude zajištění programování automatických linek a strojů (Omron) a sledování OEE. S kolegy se budete podílet i na servisu zařízení a na zjišťování poruch a jejich identifikaci. Budete spolupracovat s týmem kvality na analýze vzniku neshodných výrobků a na jejich odstranění. Zodpovídat budete i za objednávání náhradních dílů, jejich evidenci a za vedení malého týmu 6 kolegů.

Profil kandidáta

Od nového kolegy/kolegyně očekáváme vzdělání v oboru mechatroniky či elektro (SŠ/VŠ) a vyhlášku 50 §6 či vyšší. Podmínkou jsou také alespoň tři roky praxe na podobné pozici (PLC programování, automatizace; automotive výhodou) a velkou výhodou budou i zkušenosti s vedením malého týmu. Nezbytnou podmínkou je poté komunikativní angličtina.


Nabízíme

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno (35-50.000 Kč dle zkušeností) a stanete se členem úzkého managementu společnosti. Těšit se můžete i na dovolenou nad zákonný rámec, měsíční a roční bonus, příplatky, stravenky, flexipassy a spoustu dalších benefitů.

Nástup je možný ihned nebo dohodou.

Našli jste nabídku, které Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

ID: 3968480  Termin der Veröffentlichung: 16.9.2020  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.