Zkušební technik v automotive

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti jako zkušební technik či technik kvality výrobků? V současti hledáme kandidáta/tku do Nového Jičína na ranní směnu! Těšte se na celoi řadu benefitů a příjemný pracovní kolektiv. Pošlete mi své CV a ráda se s vámi pobavím nad detaily pracovní pozice.

  • Provádění zkoušek a měření klimatizačních komponentů a tepelných výměníků, zpracování výsledků zkoušek, technické analýzy.

  • Příprava a výroba metalografických vzorků.

  • Měření vlhkostí, čistot, rozměrové zkoušky, atd.

  • Komunikace se zadavateli zkoušek ohledně technických detailů provedení zkoušek, organizace a plánování vlastní práce.

  • Realizace speciálních zkoušek a měření podle požadavků vývojových a odborných útvarů ve spolupráci se zadavateli zkoušek, příp. s materiálovými inženýry.

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického směru (strojní, chemické zaměření)

  • Praxe ve zkušebnictví, strojírenském nebo chemickém průmyslu

  • Dobrá znalost práce s PC (Win, Office, atp.)

  • Manuální zručnost

  • Dobrá komunikace v týmu, spolehlivost, zodpovědný přístup k práci, samostatnost

  • Znalost a používání angl. jazyka výhodou

  • ŘP skupiny B výhodou

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti

  • Zajímavou práci ve zkušebně klimatizačních komponentů

  • Pracoviště vybavená špičkovou technikou

  • Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvky na dojíždění, příspěvky na stravování, atd.)

  • Možnost odborného a kariérního růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 3970595  Termin der Veröffentlichung: 18.9.2020  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.