Operátor/ka výroby - jednoduchá práce se zajištěnou dopravou z Kolína

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme nové kolegy a kolegyně do výroby v Českém Brodě.

Zdarma zajištěná doprava z Kolína.

Nástup ihned nebo podle domluvy, možnost společného nástupu manželů, přátel apod.
Budete pracovat s polystyrénem na výrobní lince.

Jedná se o práci v hlučnějším prostředí ve třísměnném provozu (směny se střídají po týdnu).

Získejte jistotu stabilního zaměstnání a dlouhodobé spolupráce.

Profil kandidáta

Nejsou potřeba žádné zkušenosti – vše Vás rádi naučíme.

Nabízíme

Po nástupu na Vás, kromě důkladného zaškolení, čeká mzda 21 600 Kč měsíčně a k ní navíc:

  • další odměny a bonusy

  • příplatky za noční

  • stravenky za každou odpracovanou směnu

  • 25 dnů dovolené

  • zajištěná doprava z Kolína ZDARMA

Získejte jistotu stabilního zaměstnání a dlouhodobé spolupráce na HPP.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková