Projektový inženýr kvality

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta - velkého hráče v oblasti autmotive hledáme nového kolegu na pozici Projektový inženýr kvality. Kromě rozmanité práce v živém prostředí se můžete těšit na širokou škálu benefitů.
  • naplňování kvalitativních požadavků zákazníka v etapě vývoje produktu, řešení a předcházení problémů
  • odpovědnost za vytváření prototypů a předsérie v souladu s dokumentací
  • tvorba validačních plánů
  • řízení a schvalování PPAP dokumentace
  • účast na interních i externích auditech
  • využívání kvalitativních nástrojů jako je FMEA, FTA, Six Sigma či DOE

Profil kandidáta

  • technické vzdělání (oblast kvality výhodou)
  • zkušenosti v oblasti kvality ve vývojové fázi
  • znalosti kvalitativních nástrojů (APQP / PPAP, FMEA, G8D, SPC / MSA)
  • Znalosti ISO 9001 / TS 16 949 a metodiky auditů
  • angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • 2x sick days
  • flexibilní pracovní doba
  • bonusy/prémie
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní pojištění
aj.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 3972997  Termin der Veröffentlichung: 23.9.2020  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.