Nenáročná práce v Ostravě-Hrabové! volné víkendy (Operátor ve výrobě)

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáš práci, která Tě bude bavit a zároveň se moc nepředřeš? Nechce se Ti na noční a pracovat o víkendu? Máš kladný vztah k elektronice? Pak hledáme právě Tebe!
  • náplní Tvé práce bude jednoduchá oprava elektroniky jako jsou telefony či notebooky s jablkem na krytu!

  • vůbec nám nevadí pokud nemáš žádné zkušenosti, všechno Tě moc rádi naučíme!

  • u nás můžeš v noci spát, žádné noční směny totiž nemáme!

  • víkendy máš taky volné, nechceme Tě ztrhat... samozřejmě pokud si nechceš vydělat další prachy, uvítáme, ale nikoho nenutíme!

Profil kandidáta

Nepotřebuješ žádné speciální dovednosti ani obalené jméno vysokoškolskými tituly, rádi Tě všechno naučíme a od Tebe očekáváme spolehlivost a manuální zručnost!

Nabízíme

  • nástupní mzdu 18.000 Kč

  • výběr směn!

  • dvousměnný provoz (ranní 6-14:30, dopolední 11:30-20)

  • jednosměnný provoz 9-17:30

  • práci v čistém prostředí a v moderní hale

  • u práce se u nás sedí, nemusíš se bát, že bys musel 8 hodin v kuse stát!

  • stabilní práci na hlavní pracovní poměr

Tak posílej životopis pomocí tlačítka níže nebo rovnou volej zdarma na 800 70 70 70!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková