Nákupčí s AJ

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného nákupčího, který má zkušenosti z výrobního prostředá a komunikuje bez problémů v angličtině. Vašim úkolem bude nejen objednávání výrobního materiálů dle plánů výroby, ale taky vyjednávání, optimalizace nákladů apod. Těšte se na atraktivní mzdu a celou řadu benefitů.

  • Objednávání výrobního materiálu na základě plánů výroby

  • Kontrola, analýza a monitoring zásob a dalších údajů o nákupu

  • Spolupráce s plánováním výroby, logistikou, skladem a zákaznickým servisem (přispívá k efektivitě procesů logistiky, skladování a výroby)

  • Zajišťuje optimální kvalitu dodávek, timing, servis

  • Zpracování údajů o dodavatelích

  • Provádění úspor a optimalizací nákupních nákladů

  • Řízení subdodavatele

Profil kandidáta

  • Zkušenosti z obdobné pozice

  • Analytické myšlení, výborná znalost MS office (hlavně excelu)

  • Angličtina na pokročilé úrovni – denní komunikace s centrálou a dodavateli

  • Znalost informačních systémů

  • Dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

  • Moderní zázemí prosperující společnosti

  • Atraktivní mzda + měsíční odměny v závislosti na výkonu

  • Příspěvek na stravné

  • Flexipassy

  • Možnost účastnit se jazykových kurzů

  • Podpora vzdělávání a odborného růstu

  • Přátelský kolektiv, příjemné pracovní podmínky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274