Koordinátor přidělených zaměstnanců

Středočeský kraj

Popis pozice

Do našeho týmu v Mladé Boleslavi hledáme kolegu na pozici Koordinátora agenturních zaměstnanců.
Vaším úkolem bude koordinace a péče o přidělené zaměstnance (skupina cca 100 zaměstnanců)
  • budete zajišťovat obsazenost na směnách dle požadavků zákazníka
  • vytvářet reporty a provádět kontrolní činnost
  • budete dohlížet nad dodržováním předpisů BOZP a PO
  • aktivně spolupracovat se mzdovým oddělením při přípravě podkladů pro mzdy

Profil kandidáta

  • Zodpovědná a časově flexibilní osoba
  • Člověk s velmi dobrými organizačními schopnostmi
  • Pracovní zkušenost z výrobní společnosti (nejlépe automobilový průmysl)
  • Zkušenost s vedením zaměstnanců (minimálně 1 rok)
  • Komunikativní osoba
  • Aktivní řidič
  • Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a moderní společnosti
  • Výkon práce v provozech ŠKODA AUTO Mladá Boleslav
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Variabilní složky mzdy dle počtu přidělených zaměstnanců
  • Cestovní náhrady
  • Notebook, mobil
  • Stravenky
  • Týden dovolené navíc + sick days
  • Nástup ihned/dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Světlíková
+420314004249