Nástup ihned - Operátor/ky výroby do kmene - Olomouc + moderní , čisté prostředí

Olomoucký kraj

Popis pozice

Momentálně rozšiřujeme výrobu a hledáme větší počet pracovníků, kterým jsme po rekonstrukci vytvořili plnohodnotné zázemí a pracovní podmínky, proto pokud máš rád moderní výrobu a čisté prostředí je pro tebe důležité, jsi na správné adrese. Hledáme muže i ženy. Chcete se přijít podívat? Pošlete mi svůj životopis na [email protected], nebo volejte na mob: 602 559 383, probereme detaily.

  • vybírání výlisků, jejich balení, vážení, kontrola, práce u lisů, předmontáž

  • obsluha moderních vstřikolisů - vizuální kontrola, evidence vyrobených kusů

  • na některých úsecích drobná montáž komponent na vyrobené kusy

Profil kandidáta

  • požadujeme manuální zručnost a dobrý zrak

  • zkušenost z výrobního prostředí, preferujeme automotive, není však podmínkou

  • ochota pracovat ve směnném provozu (R-O-N)

  • hledáme uchazeče, kteří chtějí stabilní dlouhodobou práci, my zase nabídneme profesní růst se zajímavými bonusovými podmínky

Nabízíme

  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • zázemí stabilní společnosti 15 let na českém trhu
  • možnost profesního růstu
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/den
  • volné víkendy
  • Flexi passy
  • sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • příplatky za odpolední a noční směny

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 3982956  Termin der Veröffentlichung: 7.10.2020  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.