Hledá se Technik výroby! - Vhodné i pro absolventy

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, který je špičkou ve svém oboru, hledáme člověka, který bude řešit technické problémy ve výrobě a analyzovat možné příčiny závad.

  • Řešení technických problémů ve výrobě

  • Analýza příčin závad s navrhováním následné nápravy a opatření

  • Aktivní účast na změnách ve výrobní dokumentaci

  • Evidence výrobní dokumentace

  • Zlepšování výrobních procesů

  • Komunikace s kolegy i v zahraničí

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického zaměření

  • Zkušenosti na technické pozici, nejlépe s kabelovými svazky a krimpovacími zařízeními

  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ je podmínkou

  • Znalost MS Office na uživatelské úrovni

  • Znalost kreslení v programu AutoCAD

Nabízíme

  • Mzda 35.000 - 40.000Kč na základě zkušeností

  • Nadstandardní příplatky v případě přesčasů

  • Po zapracování 25 dnů dovolené

  • Dotované stravování

  • Příspěvek na dopravu

  • Podpora dalšího vzdělávání

  • Vítamínové balíčky

  • Odměny za doporučení nového zaměstnance

  • Zaměstnanecké benefity jako výhodné tarify atd.

  • Jisté místo ve stabilní a moderní společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková