Vedoucí pobočky stavební půjčovny

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro našeho významného klienta z oblasti pronájmu stavební techniky hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Vedoucí pobočky v Olomouci.

Máte předchozí zkušenosti na podobné pozici?

Vedení podřízených není problém?

A nebojíte se občas obléct montérky a umazat se?

Tak to hledáme právě Vás!
Na své nové pozici budete zodpovídat za:

  • kompletní vedení pobočky (náklady/výnosy, budget atp.) a vedení dvou kolegů (dispečer, skladník)

  • organizaci pronájmu stavební techniky pro zákazníky

  • zajištění oprav strojů od techniků

  • aktivní spolupráce s obchodníkem na rozvoji nových příležitostí

  • nezbytnou administrativu

Zkrátka budete hlavní kontaktní osobou pro zákazníky společnosti a důležitým členem národního managementu.

Profil kandidáta

Správný kandidát má:

  • prokazatelné zkušenosti na vedoucí pozici (podobná pozice výhodou)

  • alespoň SŠ vzdělání (strojního či ekonomického zaměření výhodou)

  • dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování

  • zkušenosti s konzultačním prodejem služeb společnosti

  • technické myšlení a analytické dovednosti

  • schopnost organizace času a práce

  • ŘP sk. B (B+E výhodou)

- znalost účetnictví, komunikativní AJ a pokročilá znalost Excelu značnou výhodou

Nabízíme

Za svou práci dostanete odpovídající odměnu, dovolenou nad zákonný rámec, sick-days, prémie a bonusy, multisportku, příspěvek na stravování a spoustu dalších benefitů! A budete mít možnost růst do pozic užšího managementu.

Výhodou bude, pokud můžete nastoupit ihned.

Zaujala Vás nabídka? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3986367  Termin der Veröffentlichung: 14.10.2020  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.