Presales konzultant z oblasti sítí - vhodné pro absolventy IT!

Praha

Popis pozice

Hledáme Junior Presales konzultanta, zaměřeného na sítě do společnosti patřící mezi největší dodavatele informačních technologií v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializují se na technologie Cisco, NetApp a Meraki, se kterými mají více než 20 let zkušeností.

  • Příprava nabídek Cisco HW a SW pro zákazníky, zjišťování jejich požadavků a potřeb

  • Komunikace se zákazníky a příprava komplexích návrhů Cisco HW a SW v oblasti R&S

  • Chuť aktivně hledat nová řešení a jejich propagace zákazníkům

  • Spolupráce s obchodním oddělením na přípravě nabídek a při jednáních s klienty.

  • Skloubení obchodního a technického pohledu v současných i nových Cisco technologiích

  • Semináře pro zákazníky a partnery.

Profil kandidáta

  • Minimálně SŠ technického zaměření

  • Základní zkušenosti v oblasti IT infrastruktury

  • Přehled v Cisco portfoliu routerů a switchů výhodou

  • Přehled v portfoliu routerů a switchů jiných výrobců výhodou

  • Dobré komunikační dovednosti při jednání se zákazníky a celkové vystupování

  • Dobré prezentační dovednosti, nebát se vystoupit veřejně před větší skupinou lidí

  • Vysoká samostatnost, ale zároveň schopnost týmové spolupráce

  • Proaktivní přístup a zájem se stále rozvíjet

Nabízíme

  • Stravenkovou kartu Sodexo

  • Možnost pracovat občasně z domova

  • Neomezené sick days

  • Služební telefon a pracovní notebook

  • Work life balance - Možnost až 10 dnů dovolené navíc dle odpracované doby

  • Služební vůz nebo roční kupon na MHD

  • Výuku anglického jazyka

  • Multisport karta

  • Práci v srdci Karlína v designových kancelářích

  • Výkonové odměny

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková