Hledáme nové kolegy do výroby! Náborový příspěvek 60 000 Kč!

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Hledáme nové kolegy/ně do našeho týmu pracovníků. Pojďte pracovat do nadnárodní společnosti působící v ČR více než 20 let. Pokud hledáte jistotu a fajn kolektiv lidí, neváhejte a čtěte dále.
Náplní Vaší práce bude:

  • ruční montáž a kompletace výrobků

  • budete také kontrolovat hotové výrobky

  • pracovat podle jednoduchých pracovních pokynů

  • pracovat budete moci v sedě i ve stoje, dle pracovního zařazení

Profil kandidáta

Požadujeme:

  • manuální zručnost

  • ochotu se učit nové věci

  • schopnost pracovat na dvanáctihodinové směny
(2 dny ranní, 1 den volno, 2 dny noční, 3 dny volno)

Nabízíme

Za Vaši práci Vám nabízíme:

  • mzdu 23 000,- až 26 000,-

  • náborový příspěvek 60 000,-

  • 13. plat

  • příspěvek na dopravu (podle vzdálenosti až 2 500 Kč měsíčně)

  • 5 týdnů dovolené

  • navíc ušetříte díky dotovaným obědům a večeřím za pouhých 30 Kč

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková