Obsluha CNC stroje - výborné benefity

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do stabilní společnosti zaměřené na výrobu vtřikovacích forem a výlisku z termoplastů hledáme nového kolegu/ novou kolegyni na pozici Obsluha CNC stroje. Pokud jste vyučen/a v oboru nebo máte zkušenosti na obdobné pozici, neváhejte nám dám o sobě vědět.

Kromě zajímavé práce se můžete těšit na širokou škálu benefitů, jako je týden dovolené navíc, měsíční bonusy či podpora kariérního růstu.
  • nastoupíte rovnou do kmene společnosti
  • budete odměřovat v SW Rhinoceros
  • budete pracovat s výkresovou dokumentací
  • budete provádět obrábění kapes

Profil kandidáta

  • jste vyučen/a v oboru obráběč kovů, soustružník či frézař
  • orientujete se v technické dokumentaci
  • umíte pracovat s měřidly
  • jste ochoten/ochotna pracovat ve 3. směnném provozu

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • měsíční docházkový bonus
  • dotované závodní stravování
  • nadstandardní příplatky za odpolední a noční směnu
  • podpora vzdělávání a rozvoje

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275