Plánovač materiálu

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s plánováním výroby či materiálu? Domluvíte se bez problému v anglickém jazyce?
Pro našeho významného klienta hledáme kolegu na pozici Plánovač materiálu!
  • Plánování výroby, optimalizace výrobních dávek, výrobního toku, fokus na efektivitu
  • Kontrola dodržování kvality a plnění termínů
  • Plánování materiálu a komunikace s dodavateli
  • Spolupráce s různými odděleními společnosti

Profil kandidáta

  • Zkušenost na obdobné pozici (plánování výroby, plánování materiálu)
  • Komunikativní anglický jazyk (pravidelná komunikace)
  • Velmi dobrý znalost programu Excel podmínkou
  • Velmi dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Velmi zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Možnost vzdělávání
  • Další benefity se dozvíte na osobním setkání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková