Hledá se SW Quality Tester s možností 100% Home Office

Praha

Popis pozice

Hledáme kolegu na pozici SW Quality Assurance do pražského nebo ostravského týmu, kde se starají o správu a rozvoj interní aplikace. Tuto aplikaci používá k analýze trhu, modelování a předpovídání budoucích trendů na IT trhu přes 1100 našich analytiků po celém světě.

Aplikace uchovává a zpracovává terabajty dat z celého světa. Programátorsky je to velice náročný projekt na výkon, rychlost a spolehlivost.

Stanete se součástí development týmu, takže budete dennodenně komunikovat nejen s vývojáři ale i product ownery a dalšími kolegy. Vývoj je veden agilně.

Potřebujeme někoho, kdo má již zkušenost s testováním buď ze školních nebo soukromých projektů.

  • Volit vhodné testovací strategie (manuální/automatické testování)

  • Mít zodpovědnost za svěřené oblasti pro testování

  • Reportovat chyby

  • Připravovat automatické testy

  • Kontrolovat výsledky běhu testů a jejich údržbu

Profil kandidáta

  • Zkušenosti v oblasti testování

  • Samostatnou a komunikativní osobnost

  • Ochotu učit se a prohlubovat své dovednosti a znalosti

  • Komunikativní znalost anglického jazyka (B1)

  • Znalost alespoň nějakých testovacích nástrojů

Co pro práci používáme za tooly?

Momentálně Java, Spring, Spring Integration, SPring Boot, PostgreSQL, JPA, Hibernate, Jenkins, Jira, Confluence, Teams - build + komunikace, Maven, Git, Graylog, RabbitMQ, Maven, Hibernate, RabbitMQ, Angular 2 a Inspinia pro FE projekty, Python...

Nabízíme

  • Pravidelná interní i externí školení + kurzy AJ

  • Práci na mezinárodních projektech, denní komunikaci v AJ

  • Týmbuildingové akce a "release" párty - Archery game, Motokáry, Laser game atp.

  • 25 dnů dovolené a 3 dny zdravotního volna

  • Flexipassy

  • Super tým se kterým můžete hrát fotbálek v relaxační místnosti, nebo si jít po práci posedět

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková