Disponent logistiky s NJ

Jihočeský kraj

Popis pozice

Ovládáte němčinu na komunikativní úrovni a chcete ji využít v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti rodinného typu?

Pro automobilovou firmu zabývající se plastovou výrobou hledáme Disponenta logistiky.

Máte-li zájem dozvědět se o pozici i společnosti více, dejte nám o sobě vědět!
– Denní využití německého jazyka při komunikaci se zákazníky

– Práce se zákaznickými internetovými portály

– Péče o spokojenost zákazníků

– Spolupráce s ostatními odděleními výroby

– Optimalizace zásob

Profil kandidáta

– Znalost NJ slovem i písmem, AJ výhodou

– Zkušenosti na obdobné pozici minimálně 1 rok

– Znalost práce na PC

– Samostatnost v práci, pečlivost a pracovitost

Nabízíme

– Perspektivu v dynamicky se rozvíjející společnosti s rodinnou kulturou

– Motivační platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech

– Roční bonus v závislosti na hospodářských výsledcích

– Odborné zaškolení a možnost profesního růstu

– Příspěvek na dopravu

– Jazykové kurzy – výuka německého jazyka na různých úrovních

– Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 5 %

– 5 týdnů dovolené

– 1 den na nemoc nebo nevolnost – tzv. “Sick Day”

– Hodinová banka (možnost napracovat si přesčasy)

– Odměny pro zaměstnance při příležitosti pracovního a životního výročí

– Odměny v rámci systému zlepšování Kaizen

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395