Vedoucí účetního týmu

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do úspěšné stabilní společnosti s celosvětovým působením hledáme novou kolegyni/ nového kolegu na pozici Vedoucí účetního týmu (oddělení závazků). Pokud ovládáte účetní a daňové zákony a zároveň máte zkušenost s vedením týmů ve větší společnosti, neváhejte nám zaslat svůj životopis.

Kromě zajímavé práce v centru Ostravy se můžete těšit na širokou škálu benefitů jako je týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu nebo příspěvek na penzijní připojištění.
  • vedení týmu čtrnácti finančních účetních na oddělení závazků
  • dohlížení na dodržování účetní a daňové legislativy
  • dohlížení na dodržování interních procesů, implementace změn vedoucích ke zefektivnění práce
  • spolupráce při zpracování měsíčních a ročních závěrek dle ČÚS
  • příprava podkladů pro audity

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost daňových a účetních zákonů
  • zkušenost s vedením týmu
  • zkušenost s prací v mezinárodní společnosti
  • znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • práci v úspěšné mezinárodní společnosti (výkon práce v centru Ostravy)
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • podporu profesního a jazykového vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275