Team Leader (koordinátor)

Praha

Popis pozice

Hledáš zajímavé zaměstnání, kde můžeš načerpat nové zkušenosti?

Jsi komunikativní a máš rád nové výzvy?

Neváhej a pošli nám svůj životopis!

Do přátelského týmu v jednom z největších velkoobchodních skladů hledáme Team Leadery / Koordinátory, které budou zaučovat nové zaměstnance a starat se o ty stávající!
  • zaučování nových zaměstnanců na pracoviště

  • zaškolení na BOZP, PO

  • péče o stávající zaměstnance

  • kontrola docházkového systému

  • komunikace mezi klientem a agenturou

Profil kandidáta

  • min. SOU vzdělání

  • zkušenost na podobné pozici výhodou

Pokud jsi komunikativní a máš přirozený temperant, jsi to právě ty koho hledáme!

Momentálně rozjíždímě nový projekt cca na 4 měsíce, pokud se osvědčíš, možnost prodloužení!

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr

  • mzda: 34 000,- Kč / měsíc

  • dotované stravování na pracovišti

  • svozový autobus do zaměstnání

  • 25 dní dovolené

  • lokalita: Zdiby (cca 10 min od Kobylis)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová