Práce ve výrobě - do kmene firmy

Olomoucký kraj

Popis pozice

Společnost s 80-letou tradicí hledá kolegy do svého kmenového týmu. Společnost zajišťuje kompletní logistické systémy, od systémového plánování přes řízení projektů s certifikací až po výstavbu komplexního zařízení.

Hledáme pracovníky na pozici: Obsluha strojů, Obsluha CNC strojů nebo i montážní dělníky!

Práce se odehrává v Hranicích na Moravě.

Profil kandidáta

Nejdůležitější je, že Vám nesmí vadit práce na 3 směny!

Oceníme, ale není podmínka:

  • znalost výkresové dokumentace
  • zkušenost z výroby
  • jeřabnický a vazačský průkaz

A hlavně chuť do práce!

Nabízíme

  • práce do KMENE firmy
  • nástup co nejdříve
  • 13. plat
  • firemní benefity (závodní stravování, příspěvek na dojíždění, školka)
  • Výkonnostní bonus až 48.000 Kč/ročně
  • týden dovolené navíc
  • bonus za docházku

Po odpracování 3 měsíců minimálně - bonus 7.000 Kč a po dalších min. třech měsících 13.000 Kč.

Pokud Vás nabídka zaujala neváhejte zaslat svůj životopis! :)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková