Asistent prodejního oddělení

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte SŠ v ekonomickém nebo obchodním směru?

Umíte anglicky nebo německy na komunikativní úrovni?

Jste schopný/schopná systématické a týmové práce?

Pak hledáme právě Vás :)
Co je hlavní náplní práce?

Vyřizování administrativních úkonů, zpracování a evidence nabídek a poptávek, evidendce zákazníků, příprava podkladů pro kalkulace.

Dále komunikace se zákazníkem, zadávání informací do firemních systémů a dohled nad dodržováním termínů.

Profil kandidáta

Koho hledáme?

Člověka, který má zkušenost na obdobné pozici, obchodního ducha a komunikativní angličtinu nebo němčinu.

Co dalšího je potřeba?

  • SŠ s maturitou

  • Schopnost práce na PC

  • Týmový duch

Nabízíme

  • Motivující nástupní mzdu od 30 000 Kč

  • Stravenky hrazené zaměstnavatelem

  • Nástup přímo do kmene společnosti

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • 13. plat

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089