Projektový manažer (čerpací stanice)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením projektů výstaveb a Organizováním výběrových řízení?

Pro našeho významného klienta hledáme nového kolegu na pozici Projektový manažer!
1. Řízení přidělených investičních záměrů, zejména pro středisko čerpací stanice

2. Rozpracování investičních záměrů do jednotlivých investičních projektů

3. Zajištění projektového týmu pro jednotlivé investiční projekty

4. Návrh technického řešení projektu včetně identifikace rizik a negativních dopadů

5. Zajištění výběru projektanta, dodavatele prací, služeb a technologií

6. Zajištění veškerých povolení

7. Jednání s externími dodavateli, kontrola plnění, harmonogramu a finanční stránky projektu

8. Koordinace činnost subdodavatelů, inženýringu a dalších dotčených subjektů

9. Zajištění dodržení harmonogramu a rozpočtu projektu

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s vedením projektů

  • Zkušenosti v oboru pohonných hmot výhodou

  • Zkušenosti s výstavbou nových objektů

  • Zkušenosti s organizováním výběrovýh řízení

  • Angliký jazyk na mírně pokročilé úrovni

  • ŘP sk.B

Nabízíme

  • Valmi zajímavé finanční ohodnocení

  • 25 dnů dovolené

  • Příspěvek na stravování

  • Služební automobil, notebook i k soukromým účelům

  • Další benefity se dozvíte při osobním setkání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková