Aplikační Specialista/PHP vývojář

Praha 7, Česko

Popis pozice

Jsme společnost, která zajišťuje především přepravu, skladování a prodej ropných produktů a v této oblasti poskytujeme přepravní, skladovací a speciální služby ostatním subjektům.

Do našeho vývojového IT týmu hledáme kolegu na pozici Aplikační Specialista/PHP vývojář

Máš alespoň 2 roky praktickou zkušenost s programováním v PHP 7 a chceš na nadále vzdělávat a učit se více? Dej nám o sobě vědět!

  • Vývoj interní aplikace v PHP pro automatizaci provozních činností společnosti

  • Analýza potřeb interních zákazníků a následná modifikace aplikace

  • Řešení incidentů, nestandardních událostí a odstraňování problémů

  • Vedení a spolupráce na projektech společnosti, koordinace servisní činnosti a spolupráce s externími dodavateli

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání technického směru

  • znalost technologií PHP 7 (OOP), Oracle DB 12c, PL SQL.

  • znalost HTML5, CSS3, JavaScript. Znalost některého z PHP frameworků výhodou

  • zkušenosti s prací a řešením úkolů v HelpDesk nástroji

  • řidičský průkaz skupiny B

  • praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky

Nabízíme

  • zajímavou a odpovědnou práci v profesionálním kolektivu na plný úvazek s dlouhodobou perspektivou

  • pravidelné vzdělávání a školení

  • možnost profesního růstu

  • nadstandardní zaměstnanecké výhody:

    • stravenky v hodnotě 120,-Kč

    • 5 týdnů dovolené + sickdays

    • Cafeteria

    • příspěvek na penzijní připojištění

    • zvýhodněné ceny paliva

    • výhodné tarify u mobilního operátora pro rodinu

    • konzultační služba ELA (poradenství v oblasti zdraví, finančních a právních služeb)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4013786  Termin der Veröffentlichung: 22.12.2020  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.