Administrátor / Back Office Manager

Praha

Popis pozice

Pro mezinárodní společnost působící ve 12 zemích Evropy hledáme kolegu na pozici Administrátor / Back Office Manager.

Máte alespoň 2 roky zkušeností v oblasti legislativy mezinárodního obchodu a daní? Jste samostatná a pečlivá osoba s pokročilou znalostí Anglického jazyka? Neváhejte nám zaslat Váš životopis.
  • Příprava dokumentů k prodeji automobilů do/ze zahraničí

  • Zajištění správnosti dokumentů po legislativní stránce

  • Archivace dokumentů

  • Správa faktur a dalších nákupních/prodejních dokladů

  • Komunikace v AJ na denní bázi

Profil kandidáta

- Alespoň 2 roky praxi na administrativní pozici se zaměřením na legislativu

  • Znalost agendy spotřební daně

  • Samostatnost

  • Pokročilou znalost AJ - Vedení společnosti je v zahraničí

  • Pečlivost, orientaci na detail

  • Praxi z advokátní kanceláře výhodou

Nabízíme

  • Účast na školeních/konferencích

  • Možnost mezinárodních certifikací

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

  • Finanční bonusy při soukromých událostech (svatba, narození dítěte,..)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Anna Vítová
+420 773 769 174