Team leader -global Data management (sap)

Jihočeský kraj

Popis pozice

Na manažerskou pozici globální úrovně hledáme kandidáta se zkušenostmi v ERP systémech (SAP), který by podpořil menší tým specializovaný na kmenová data související se správou materiálu.

Jste již znalec svého oboru nebo se chcete profesně posunout?

Dejte nám o sobě vědět!
  • Zajištění integrity a správnosti dat v ERP systémech

  • Aktualizace a rozvoj postupů se zaměřením na efektivitu, standardizaci a kvalitu dat

  • Stanovení cílů kvality kmenových dat materiálu

  • Management kmenových dat materiálu ke snížení nákladů při současném zlepšení kvality a výkonu

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru

  • Vynikající verbální a písemné komunikační dovednosti v angličtině (min. B2)

  • Předešlé zkušenosti s ERP systémy, systémem SAP nebo správou dat (min. 3 roky)

  • Znalost procesů Order to Cash, Procure to Pay, Record to Report a Supply Chain

  • Schopnost řídit malé projekty s interními i externími týmy, dodržovat termíny, řešit problémy

  • Vysoký stupeň sebemotivace a schopnost dobře fungovat samostatně i jako součást mezinárodního týmu

  • Schopnost adaptability a kreativního myšlení při řešení problémů

  • Pokročilá znalost MS Office (zejména MS Excel)

Nabízíme

  • Příležitost být součástí expandující mezinárodní výrobní společnosti

  • Moderní kanceláře a podporující kolektiv

  • Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností

  • Zaškolení v zahraničí

  • Příspěvek na stravné

  • Příspěvek na dopravu

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Jazykové kurzy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395