Nákupčí junior

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do přátelského prostředí mezinárodní společnosti hledáme nového kolegu/ novou kolegyni na pozici junior nákupčí. Máte zkušenosti s prací v administrativě a domluvíte se anglicky i německy? Pak nám o sobě neváhejte dát vědět. Kromě práce, v rámci které budete v denním kontaktu s cizími jazyky, se můžete těšit také na širokou škálu benefitů.

  • nákup přímého materiálu do výroby
  • nákup služeb
  • tvorba poptávky a následně objednávek u dodavatelů
  • aktualizace údajů o dodavatelích v interní databázi

Profil kandidáta

  • zkušenost s prací v administrativě
  • angličtina na úrovni B2 (bezproblémová ústní i písemná komunikace s dodavateli, kolegy)
  • němčina na úrovni B1 - komunikativní

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti
  • možnost pracovat z domova
  • týden dovolené navíc
  • roční příspěvek do cafeterie
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • vzdělávací kurzy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275