Zákaznický servis Ostrava

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta - mezinárodní společnost s výrobními závody (výrob palet, kontejnerů, po celé Evropě se sídlem obchodní kanceláře v Ostravě-Hrabové hledáme do stabilního týmu zákaznického servisu 3 kolegyň dalšího člena/členku.
  • Zpracování objednávek od klientů CZ a SK až po fakturaci
  • Komunikace s klienty v CZ a SK
  • Komunikace s výrobními závody v Evropě – angličtina (převážně mailová komunikace)
  • Spolupráce s obchodním oddělením
  • Řešení reklamací
  • Recepce – info schránka, hlavní telefon, pošta

Profil kandidáta

  • Výhodou zkušenost na podobné pozici – zákaznický servis
  • Vítaná je praxe z obchodní společnosti
  • Min. SŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Spolehlivost, pracovitost, proaktivita

Nabízíme

  • Práce v mezinárodní a rostoucí společnosti
  • Stabilní přátelský tým
  • Roční bonusy
  • Sídlo v Ostravě-Hrabové
  • Školení v angličtině
  • Flexibilní pracovní doba
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Stravenky
  • Cafeterie
  • 5 týdnů dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4018918  Termin der Veröffentlichung: 11.1.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.