Mistr výroby - super benefity!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do stabilní společnosti v Bohumíně hledáme mistra výroby, který bude mít pod sebou 30 zaměstnanců.

  • vedení a organizace výrobního týmu

  • zodpovědnost za plnění výrobního plánu a za kvalitu výrobků

  • sledování efektivity procesu výroby v návaznosti na cíle střediska

  • zajišťování technických a ekonomických parametrů chemické výroby

  • zodpovědnost za zavádění a dodržování nápravných opatření

  • školení pracovníků o zásadách BOZP a PO a zodpovědnost za jejich dodržování

  • zaučení nových zaměstnanců

  • plánování a organizace pracovníků a práce na jednotlivých směnách

  • kontrola a potvrzení docházek pracovníků na měsíční bázi

  • vedení příslušné dokumentace, reporting

  • práce na třísměnný provoz

Profil kandidáta

  • VŠ/SŠ vzdělání (chemický, strojírenský nebo technický směr výhodou)

  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky

  • znalost anglického / německého jazyka výhodou

  • zkušenost s vedením lidí, přirozená autorita

  • uživatelská znalost MS Office

  • schopnost týmové práce, organizační schopnosti

  • komunikativnost, odpovědnost, spolehlivost

Nabízíme

  • práci na HPP u významné české společnosti s dlouholetou tradicí

  • odpovídající platové ohodnocení

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na stravné v závodní jídelně

  • příspěvek na volnočasové aktivity jako je relax,sport a dovolená v rámci kafetérie

  • odměna při pracovním jubileu

  • vánoční odměna

  • bezplatné právní poradenství podnikového právníka

  • stabilitu zaměstnání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková