Inženýr kvality do vývoje - s krátkou praxí (postačí 1 rok)

Olomoucký kraj

Popis pozice

Do týmu vývojové kvality, hledáme novou posilu – Inženýra kvality, který pracuje na předvýrobní fázi. Pojďte se podílet na procesu samotného vývoje. Stačí k tomu kvalitní znalost angličtiny, dobré komunikační schopnosti, které budeš denně využívat při specifikaci parametrů se zákazníkem a praxe min. rok z výrobního prostředí z oddělení kvality. Nemusíš být hned vývojář, není to podmínkou (sériová kvalita, procesní inženýr apod.) Velkou výhodou ale bude, pocházíš-li z automotive prostředí a znáš plastikařinu (technologie vstřikování plastů). Pozor, není to jen práce od stolu za pc, budeš součástí výroby, kde se budeš také pohybovat a komunikovat dle potřeby. Pošli CV, pokud se ti pozice zamlouvá, probereme detaily.

  • Starat se o projekty z oblasti automotive v souladu s požadavky zákazníků a připravovat projekt pro sériovou výrobu z pohledu
    kvality

  • Budete uplatňovat a používat vývojové metody: analýza rizik, fáze procesu, zátěžové zkoušky, FMEA, kontrolní plány, kontingenční plány, schvalovat prototypy, předsérie, první vzorky

  • Tvořít kontrolní plány, plány auditu, dále dokumentaci kvality vývoje, stanovovat a vytvářet kritéria a limitní vzorky pro zákaznickou a sériovou kvalitu

  • Budete neustále v úzké komunikaci se zákazníkem ohledně parametrů kvality

Profil kandidáta

  • VŠ technického zaměření nebo SŠ podmíněno praxí na obdobné pozici

  • Zkušenosti z oblasti kvality jsou podmínkou (min. rok je ale ideální)

  • Zkušenosti z výrobní firmy podmínkou, automotive je velká výhoda, ideálně znalost technologie vstřikování plastů, chromování, lakování

  • AJ na komunikativní úrovni je podmínka – budete komunikovat se zákazníkem parametry kvality

  • Ochota cestovat je (krátkodobé služební cesty cca 1krát měsíčně)

  • Týmový hráč

  • Odolnost vůči stresu

  • Vyjednávací schopnosti

Nabízíme

NABÍZÍME

  • Stabilní silná společnost

  • Přátelský kolektiv a neformální firemní prostředí

  • Dobré finanční ohodnocení

  • Zajímavé projekty v zavedené mezinárodní společnosti

  • Stravenky, flexipassy, závodního stravování přímo ve firmě, firemní akce

  • Systém zaškolení – kvalitně Vás zaškolíme , sami na to nebudete

  • 22dní dovolené a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová