Customer Service Advisor

Praha

Popis pozice

Hledáme vhodného kandidáta, který má zkušenosti ze zákaznického servisu nebo logistiky.

Pokud takové zkušenosti máte a chcete je dále rozvíjet, máme pro Vás pozici Customer Service Advisor. Zde budete mít na starosti celý proces zajištění dodávek zboží k zákazníkům od A do Z.

  • příjem objednávek od externích zákazníků

  • komunikace se zákazníky, ale i napříč celou společností

  • zajištění vyskladnění a včasné dodání zboží

  • práce v interním systému (např. správa objednávek, fakturace)

  • řešení reklamací, schopnost najít vhodné řešení

Profil kandidáta

  • min. 1 rok zkušeností na obdobné pozici

  • dobré komunikační schopnosti

  • velmi dobrá znalost MS Excell (reporty, kontingenční tabulky, práce s velkými objemy dat)

  • středně pokročilá znalost AJ

  • logické myšlení

Nabízíme

  • práce na HPP na dobu určitou s možností prodloužení

  • 5 týdnů dovolené

  • 5 sick days

  • stravenky v hodnotě 100,- kč

  • možnost občasné práce z domova

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková