Finanční manažer/ka

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do skupiny propojených firem poskytujících služby v oblasti osobní a nákladní dopravy hledáme nového kolegu/ novou kolegyni na pozici Finanční manažer/ka.

Pokud se orientujete v oblasti účetní, finanční a daňové problematiky a hledáte pracovní místo, které Vám umožní realizovat své nápady a posouvat sebe i firmu kupředu, pak nám neváhejte zaslat Váš životopis.
  • zodpovědnost za vedení účetnictví firmy ve skupině
  • zpracovávání měsíčních a čtvrtletních závěrek
  • spravování bankovního financování, dohlížení na cash flow
  • tvorba reportů
  • zastřešení controllingových činností

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • orientace ve finanční, daňové a účetní problematice
  • samostatnost práce
  • ochota cestovat 1x týdně v rámci ČR

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • automobil
  • práci v kanceláři v centru Ostravy
  • možnost seberealizace
  • příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275