Seřizovač výrobních strojů

Praha

Popis pozice

Máte zkušenosti se seřizováním strojů a jste vyučený seřizovač?

Vyhovuje Vám režim krátký / dlouhý týden a bydlíte v okolí Horních Počernic?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné zaměstnance na pozici SEŘIZOVAČ!
• seřizování a údržba strojů, kompaundační linky, CNC

• údržba a přestavba kompaundační linky

• evidence a odvádění výroby na kompaundační lince

• kontrola chodu a seřizování kompaundační linky

Profil kandidáta

  • min. vzdělání vyučen

  • zkušenosti se seřizováním strojů výhodou

  • přesnost, smysl pro detail

  • ochota pracovat v režimu krátký / dlouhý týden na 12 hodinové směny

Nabízíme

  • spolupráci na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti na dobu neurčitou

  • mzda: 28 000 - 33 000,- Kč / měsíc

  • bonusová složka mzdy až 20 % dle plnění výrobního plánu (obvykle 18 %)

  • příspěvek na stravování

  • 25 dní dovolené

  • příspěvek na penzijní připojištění a pojištění proti škodě

  • lokalita: Horní Počernice

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová