Control G Specialist

Plzeňský kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti v Plzni hledáme zkušeného, ale i juniorního člověka, které se bude aktivně podílet na plánování a sledování projektů

  • Sledování pokroku všech vývojových projektů a vytváření zpráv pro správu z různých pohledů (načasování, náklady, ..)

  • Zapojení se do plánování nového projektu a přípravy zpráv o plánovaných zdrojích.

  • Stanovování opatření v návaznosti na uvedení nových modelů a zrušení starých v příslušných systémech.

  • Budete klíčovou osobou pro řízení dokumentů v celém oddělení, podílíte se na tvorbě nových procesů / postupů a zlepšování těch současných a dále zodpovídáte za přípravu na audity ISO.

  • Svůj vlastní pracovní plán určíte samostatně a budete brát v úvahu globální plánování uvnitř i vně vývojového centra. (častá spolupráce s kontrolními týmy z jiných vývojových center)

  • Pravidelně budete s vedením diskutovat o svých průběžných výsledcích, stanovovat diagnózy a zajišťovat vypracování a provádění akčních plánů k identifikaci a odstranění překážek

Profil kandidáta

  • Vysokoškolský titul ekonomického zaměření

  • Zkušenosti na obdobné pozici

  • Dobrý znalost MS Office

  • Týmový hráč

  • Komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme

  • Mzda 33.000 - 45.000Kč na základě zkušeností

  • 13.mzda

  • 25 – 28 dní dovolené

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • Dotované závodní stravování

  • Jazykové kurzy

  • Kafeterie

  • Možnost dalšího profesního růstu

  • Pravidelné navyšování mzdy

  • Jisté místo ve stabilní, nadnárodní společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4035975  Termin der Veröffentlichung: 19.2.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.