Senior Programátor C#

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jsme společnost, která poskytuje a dodává produkty a služby pro všechny oblasti práce s dokumenty. Vytváříme digitální kanceláře a řešení pro automatizaci firemních procesů.

Pokud tě tato oblast zajímá a máš zkušenost a znalost s programováním v C#, přidej se k nám!

Do našeho malého IT týmu s Plzni hledáme kolegu na pozici Senior Programátor C#
Hlavní náplní práce developera je:

  • Vývoj nových aplikací týkajících se digitalizace dokumentů (DMS/ECM)

  • Spolupráce na inovativních projektech společně se Západočeskou univerzitou.

  • Spolupracovat s ostatními kolegy na stávajících a nových projektech napříč firmou

Profil kandidáta

  • Znalost programovacího jazyka C#

  • Samostatnost, kreativita a chuť zapojit se do společných projektů

  • 2-3 x týdně se objevit v kanceláři v Plzni

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné a stabilní firmy s desítkami zajímavých projektů.

  • Zajímavé finanční ohodnocení.

  • Možnost růstu a seberealizace v příjemném nekorporátním prostředí.

  • Flexibilní pracovní doba, homeworking.

  • Nabízíme pravidelnou individuální výuku AJ s rodilým mluvčím.

  • Příspěvek na sport s Multisportkartou.

  • Notebook a mobil i pro osobní užití.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková