Technolog se znalostmi strojů i bez praxe / proaktivita a manuální zručnost!

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Do naší výroby, kde vyrábíme díly z plastů, hledáme technologa s aktivním přístupem k práci, který je technický zdatný a přichází s nápady, řešením a novými myšlenkami. U nás vyhrává přístup k práci, který dokážeme náležitě ohodnotit a vážit si dobře odvedené práce!

Ideální praxe, jako technolog, technik , údržbář, nebo seřizovač strojů. Velkou část prac. doby budeš především ve výrobě, pouze 20% práce u pc. Důležitá je znalost strojů, umět je seřídit, ovládat, jak se stroj chová za určitých podmínek apod. Pozice je vhodná i pro absolventy SŠ nebo techniky s krátkou praxí, rádi zaučíme!

  • posuzování vyrobitelnosti dílů, výroba prvních vzorků

  • vyplňování technické části poptávek

  • tvorba technologických postupů, FMEA atd.

  • tvorba a údržba systémových dat

  • řešení neshod a zmetkové výroby

Profil kandidáta

  • technické myšlení a znalost strojů

  • alespoň půlroční zkušenost z výrobní společnosti

  • technické vzdělání - strojní, chemické (plasty/pryž) je výhodou, ale není podmínkou

  • znalost práce na PC - Word, Excel

  • schopnost číst ve výkresové dokumentaci

  • proaktivita, chuť a spolehlivost

Nabízíme

  • kvalitní tým, lidský a férový přístup lidí se kterými se potkáš, nepřehlížíme talenty, které motivujeme nejen finančně, ale i růstem

  • možnost naučit se jedinečnou technologii zpracování pěnových materiálů

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě 100,- Kč

  • roční odměnu v závislosti na splnění plánovaného zisku

  • další vzdělávání a odborný rozvoj (kurzy, školení)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová