Obchodní zástupce se zaměřením na strojírenský průmysl

Plzeňský kraj

Popis pozice

Hledáme obchodního zástupce pro německou firmu se zaměřením na strojírenský průmysl.
  • obchodní činnost ve svěřených regionech s prodejními artikly
  • komunikace se zákazníky a napříč firmou
  • schůzky se stávajícími klienty a vyhledávání nových zákazníků

Profil kandidáta

  • strojírenské vzdělání nebo technické studium zaměřené na strojírenství (min. středoškolské vzdělání)
  • seriózní vystupování
  • silná orientace na zákazníka, dovednost při řešení konfliktů
  • vlastní iniciativa a výrazná schopnost od akvizice až po vyjednávání
  • ochota cestovat a řidičský průkaz sk. B
  • vysoká angažovanost, odolnost vůči stresu a spolehlivost
  • vytrvalost a radost z prodeje
  • znalost produktů Word/ Excel/ Office
  • německý jazyk na komunikativní úrovni (komunikace s klienty a nadřízenými)

Nabízíme

  • mzdové rozpětí 38.000- 55.000 kč dle zkušeností
  • obchodní bonusy z prodaných produktů
  • stravenka ve výši 70 Kč za každý den
  • služební automobil (i pro soukromé účely)
  • služební notebook a telefon
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4042798  Termin der Veröffentlichung: 8.3.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.