Hledáme Digital Architekt managera do celosvětové maloobchodní společnosti - Praha

Praha

Popis pozice

Chcete rozvíjet svůj talent ve společnosti mezinárodního významu? Celosvětové maloobchodní společnost, hledá nového člena do svého týmu.

S rostoucí rolí IT technologií a přibývajícími systémy společnosti hledáme nové kolegy do týmu architektury.

Na pozici IT Digital Architect budete mít na starosti oblasti eCommerce, Loyalty, Digitální marketing, Salesforce, Web presentace, IOT a jiné digitální techonlogie použitelné v retailu.

Návrh nových či redesign stávajících řešení/služeb včetně migrací do Azure cloudu
Vytváření rozvojových plánů pro svěřené oblasti, propojení s business plány
Koordinace/spolupráce s externími architekty či v rámci skupiny (komunikace v angličtině)
Vyhodnocení/oponentura návrhů/řešení vypracovaných externími architekty či v rámci skupiny (většina v angličtině)
Koordinace/rozvoj IT kolegů z vývoje a provozu v oblasti data managementu

Profil kandidáta

• Vysokoškolské vzdělání
3-5 roky zkušeností na podobné pozici
Schopnost navrhovat řešení v oblastech digitálních technologii
• Zodpovědnost za svěřené oblasti/procesy
• Znalost Azure cloudu
Komunikační/manažerské dovednosti, flexibilita, schopnost agilní spolupráce
• Samostatné rozhodování, zaměření na cíle
• Pokročilá znalost angličtiny

Nabízíme

• Zajímavou práci v týmu aktivních, příjemných a profesionálních lidí
• Firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních vztazích
• Prostor pro váš kariérní a osobní rozvoj
• Zázemí stabilní společnosti Vám zajistí širokou škálu zaměstnaneckých benefitů jako jsou: home office, cafeterie, zdravotní služba Online lékař, stravenky, dny dovolené navíc, příspěvek zaměstnavatele na doplňkové penzijní spoření, kartu Multisport s příspěvkem zaměstnavatele, slevu na nákup, zdravé svačiny, masáže, dny zdraví atd.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4048908  Termin der Veröffentlichung: 18.3.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.