Expert online pojištění pro budoucí jedničku na trhu.

Praha, Česko

Popis pozice

Rád pracuješ s lidmi a hledáš pro ně to nejlepší řešení? Právě teď hledáme do týmu kolegy a kolegyně na pozice Specialistů na online pojištění, kteří nám pomohou vybudovat službu, která osloví statisíce zákazníků.

Jsi zkušený obchodník/obchodnice, nebo máš zkušenosti s telemarketingem a chceš si slušně vydělat?

Pak čti dál.
Tvým úkolem bude telefonická podpora naší společnosti, poradenství a prodej, každodenní kontakt se zákazníkem a vypracování nejvýhodnější nabídky.

Jednáš vždy pouze s klienty, kteří již projevili zájem o náš produkt- nejedná se tedy o žádné nevyžádané telefonáty.

Profil kandidáta

Od tebe čekáme, že budeš rád a dobře komunikovat s lidmi. Že pro tebe bude zákazník ten nejdůležitější. Že bude telefonování nejen náplň práce, ale i tvůj koníček. Protože pokud to bude fungovat, dokážeme tě za to velmi dobře ohodnotit.

Důležitý je kladný vztah k pojišťovnictví a financím. Zároveň je potřeba rozumět si s počítačem (MS Office).

Nabízíme

Nabízíme zajímavou fixní mzdu a bonusy dle tvé šikovnosti.

Vždy tak budeš přesně vědět, kolik si u nás vyděláš.

Dále nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené

  • 2 sick days

  • stravenkový paušál

  • zvýhodněné bankovní produkty

  • smlouva na dobu neurčitou

  • v případě, že nemáš zkoušku o odborné způsobilosti podle zákona o distribuci pojištění od ČNB, pomůžeme Ti se na ní připravit

  • kvalitní zaškolení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Manhart
ID: 4052108  Termin der Veröffentlichung: 25.3.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.