Supervisor výroby - přátelská firemní kultura

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro stabilní společnost s přátelskou firemní kulturou ve Slaném, hledáme šikovného supervisora výroby, který se nebojí zodpovědnosti a má zkušenosti s vedením lidí ve výrobě.

  • Vedení zaměstnanců a jejich následné hodnocení

  • Organizace výroby montážní linky

  • Zodpovědnost za zaškolení zaměstnanců

  • Vytváření a evidence provozní dokumentace

  • Vyhodnocování údajů o výrobě

  • Zodpovědnost za kvalitu a efektivnost výroby

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru

  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti

  • Zkušenost s vedením a motivováním zaměstnanců

  • Zkušenosti s ERP systémy

  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem

  • Organizační a koordinační schopnosti

  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti

  • Týmový duch

Nabízíme

  • Lákavé mzdové ohodnocení + 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování + občerstvení na pracovišti zdarma

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • 5 týdnů dovolené a 6 dní sick days

  • Možnost jazykových kurzů

  • Systém Kafererie

  • Práce v příjemném a poklidném prostředí

  • Podpora zkušenějších kolegů

  • Smlouva na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4053193  Termin der Veröffentlichung: 27.3.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.