Mistr svařovny

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro stabilní, strojírenskou společnosti v těsné blízkosti Domažlic, hledáme mistra svařovny, který se ve svařování vyzná a má zkušenosti s vedením kolektivu, či ambice takový tým vést. Pracuje se ve dvousměnném provozu.

  • Vedení cca 15-20 svářečů

  • Organizace práce dle aktuálních zakázek

  • Motivace týmu

  • Evidence docházky svěřených zaměstnanců v podnikovém systému

  • Odpovědnost za plnění zakázek a kvalitu

Profil kandidáta

  • Technické vzdělání, nejlépe zaměřené na strojírenství

  • Praktická znalost svařování a čtení výkresové dokumentace

  • Zkušenosti s vedením pracovního týmu či ambice pro vedení týmu

  • Uživatelská znalost ovládání počítače

Nabízíme

  • Nástupní mzda 40.000Kč

  • Stravenkový paušál 50Kč/den

  • Dodatková dovolená

  • Zajímavá pracovní doba zaměřená na kratší páteční směny

  • Zázemí silné společnosti na trhu strojírenství

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková