Montáž a obsluha jednoduchých strojů (pro ženy i muže)

Pardubický kraj

Popis pozice

Pracujte pro světového výrobce elektro systémů, komponentů a speciálních materiálů pro automobilový průmysl.

Pro firmu Schott sídlící v Lanškrouně hledáme nové posily do týmu operátorů výroby. Neváhejte a ozvěte se už dnes. Buďte o krok blíže k získání nového zaměstnání přímo do kmene.
Vaší náplní práce bude:

  • montážní činnosti, obsluha jednoduchých strojů a kontrolních zařízení,

  • kontrolu kvality výrobků, včetně vizuální kontroly,

  • manipuluje s polotovary a hotovými výrobky apod.

Profil kandidáta

Uvítáme zkušenosti ve výrobě a dále:

– chuť práce na 8h nebo 12h směny (možnost výběru),

– dobrý zrak a zodpovědný přístup k práci,

a minimálně střední odborné vzdělání.

Nabízíme

Nabízíme mzdu od 18 000 a tomu:

– bonus za docházku,

– osobní ohodnocení až 30% výše základní mzdy,

– pravidelné navyšování základní mzdy,

– týden dovolené navíc,

– dotované stravování v závodní jídelně (cca 25.-/oběd),

– měsíční příspěvky na volnočasové aktivity,

– po 1. roce ve společnosti penzijní připojištění,

– výhodný zaměstnanecký tarif

a mnoho dalšího.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková