Hledá se šikovný truhlář!

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta sídlícího několik kilometrů severně od Plzně hledáme v rámci rozšíření týmu vyučené truhláře, které láká atypická a různorodá výroba interiérů na zakázku a možnost se podívat na zajímavá místa a setkat se s zajímavými lidmi.

  • Truhlářská výroba typových a atypických interiérů, dveří, oken, nábytku atd.

  • Montáže u zákazníků – většinou v dojezdové vzdálenosti, zřídka v zahraničí

  • Vše podle výkresové dokumentace

  • Komunikace s technologem v rámci zakázky

  • Práce na 1 směnu

  • Dobrá dostupnost autobusem i vlakem z Plzně

Profil kandidáta

  • Vyučení v oboru truhlář

  • Zkušenosti s truhlářskou výrobou interiérů

  • Čtení technických výkresů

  • ŘP sk.B

Nabízíme

  • Mzda 28.000Kč

  • Jisté místo ve stabilní společnosti, která má neustále dostatek zakázek

  • Různorodost výrobků – každý z nich je originálem na zakázku

  • Možnost podívat se na zajímavá místa a setkat se zajímavými lidmi v rámci montáží

  • Dobré, přátelské prostředí, kde je celý tým jedna rodina

  • Ve firmě není nikdo nucen k přesčasům, pokud si někdo přesčas udělat chce, může si ho poté vybrat formou volna

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková